Menu
A+ A A-

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Zielnej) - 15.08.2020

  • Odsłony: 338

W najbliższą sobotę 15 sierpnia 2020 r. przeżywać będziemy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Zielnej).

Tego dnia Msze Święte celebrujemy w wakacyjnym porządku niedzielnym (7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 i 20:00).

Podczas każdej Eucharystii będziemy błogosławić zioła związane z przeżywaną porą roku, a także zboża i owoce. Poprzez tę celebrację dziękujemy Panu Bogu za dar przyrody, za codzienny pokarm i wiedzę którą dał nam poznać o otaczającym nas świecie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)