Menu
A+ A A-

Msza dziękczynna za XXXV Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę - 13.08.2020 godz. 18:30

  • Odsłony: 766

W czwartek 13 sierpnia 2020 r. na godz. 18:30 na Mszę dziękczynną za XXXV Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę zapraszamy zarówno uczestników pielgrzymki, jak i członków Złotej Grupy, którzy pielgrzymów wspierali swoją codzienną modlitwą w łączności z pielgrzymką. 

Po Mszy - w związku z 13 dniem miesiąca - zapraszamy na procesję fatimską wokół kościoła z modlitwą różańcową.

Również po Mszy będzie możliwość odbioru bagażu przez pielgrzymów.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
05:45
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
486
Artykułów:
1303
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2600037

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)