Zasady uczestnictwa w nabożeństwach w naszym kościele - 17.10.2020

Decyzją rządu od soboty 17 października 2020 r. miasto Gdynia zostało objęte czerwoną strefą COVID-19.

W związku z powyższym przypominamy o zasadach uczestnictwa w nabożeństwach w naszej parafii w kontekście przestrzegania zasad reżimu sanitarnego:

• w kościele należy nosić maseczki lub przyłbice, zakrywające usta i nos
  • przy wejściu do kościoła można dezynfekować dłonie
  • zachowujemy dystans społeczny - 1 osoba na 7 metrów kwadratowych powierzchni.