Menu
A+ A A-

Nieszpory Adwentowe - sobota godz. 18:00

  • Odsłony: 192

Zapraszamy wszystkich w każdą sobotę Adwentu na godz. 18:00 na nabożeństwo nieszporów adwentowych - inicjujące liturgiczne przeżywanie kolejnej niedzieli tego wyjątkowego okresu.

Na początku następuje obrzęd światła - uroczyste zapalenie jednej z czterech świec na wieńcu adwentowym przy ołtarzu (w wigilię pierwszej niedzieli Adwentu pierwszej, w następne soboty tego okresu - kolejnych). Potem odmawiane są nieszpory - tradycyjna wieczorna modlitwa Kościoła - Lucernarium czyli dziękczynienie za światło, zapowiadające przyjście Jezusa, który pokonał ciemność grzechu.

Nabożeństwa będą transmitowane na parafialnym Facebooku.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
12:12
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
462
Artykułów:
1215
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2314178

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)