Menu
A+ A A-

Zapraszamy po opłatek wigilijny

  • Odsłony: 365

W pierwszą niedzielę Adwentu - 29 listopada 2020 r. - święcimy opłatki na stół wigilijny i błogosławimy wigilijne świece Caritasu.

Poświęcone opłatki wigilijne i pobłogosławione świece są znakiem łączności człowieka wierzącego z Kościołem Świętym, ze swoimi bliskimi oraz wszystkimi bliźnimi.

W tym roku, inaczej niż w latach ubiegłych, opłatek wigilijny można otrzymać tylko w kiosku parafialnym, w zakrystii lub w biurze parafialnym. Opłatek nie będzie roznoszony po domach naszej parafii.

Pamiętajmy o tych, którzy sami nie mogą przyjść po opłatek. Prosimy, aby ewentualnie poszczególni parafianie zaopatrzyli w poświęcony opłatek wigilijny lub świecę Caritasu tych parafian w klatce lub w bloku, którzy nie mogą wyjść z domu.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
16:54
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2373268

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)