Menu
A+ A A-

SOS jestem w ciąży - towarzyszenie kobietom w ciąży

  • Odsłony: 1018

Projekt SOS jestem w ciąży powstał aby towarzyszyć kobietom, które z tematem trudnej ciąży zostały same. Nie będziemy Cię do niczego przekonywać. Chcemy stanąć przy Tobie, wesprzeć Cię i zapewnić pomoc profesjonalistów. Za darmo.

Do Twojej dyspozycji oddajemy telefon zaufania do nas. Jeżeli nie jesteś jeszcze gotowa zadzwonić, w porządku – możesz też do nas napisać.

Kontakt telefoniczny - +48 780 117 735 (czynny całą dobę).

Adres e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
02:04
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
490
Artykułów:
1318
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2632457

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)