Menu
A+ A A-

Nabożeństwa - poza porannymi - w kaplicy

  • Odsłony: 74

Od poniedziałku do środy będą trwały prace przy oświetleniu w kościele.

W związku z tym po porannych Mszach -  tj. od godz. 9:00 - na adoracje i wieczorną Mszę zapraszamy do kaplicy.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
18:11
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
473
Artykułów:
1238
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2411123

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)