Menu
A+ A A-

wSTAŃiSŁAW-Od nowa - 25.09.2021

  • Odsłony: 516

Jesteśmy wspólnotą Ruchu Światło - Życie Archidiecezji Gdańskiej. Pragniemy po raz trzeci zorganizować wydarzenie uwielbieniowo-modlitewne, pod nazwą: "wSTAŃiSŁAW-Od nowa". Nazwa nawiązuje do słów papieża Franciszka z ŚDM 2016 w Krakowie, abyśmy wstali z "kanapy" i zaczęli uwielbiać Chrystusa. Nazwa też nawiązuje do patrona młodzieży, czyli świętego Stanisława Kostki. A w ty roku podczas edycji 3.0 dodajemy hasło "Od nowa", bo w Chrystusie otrzymujemy nowe życie przez Jego Miłosierdzie ♥️

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 września 2021 r. w naszej parafii.

W czasie wydarzenia będziemy się modlić i uwielbiać Jezusa wraz z gośćmi:

  • zespół "OWCA"
  • Jan Mela
  • zespół "Bogu Chwała"

Kliknij tutaj i wesprzyj zrzutkę na organizację wydarzenia.

DZIĘKUJEMY za wszelkie wsparcie naszego projektu.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
10:09
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
485
Artykułów:
1296
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2572105

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)