Menu
A+ A A-

Zbiórka na leczenie mukowiscydozy - Marta Chrzan

  • Odsłony: 356

Marta Chrzan, jedna z dziewic konsekrowanych w archidiecezji gdańskiej, ukończyła ASP, do niedawna pisała ikony, jednak postępująca choroba, mukowiscydoza obecnie jej to uniemożliwiła. Stan zdrowia Marty dodatkowo pogorszył przebyty COVID. Obecnie Marta pilnie potrzebuje naszej pomocy w prowadzonej przez portal siepomaga.pl zbiórce na leki nowej generacji, dosłownie ratujące jej życie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
11:15
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
485
Artykułów:
1296
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2572178

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)