Menu
A+ A A-

Ks. Piotr Nadolski odchodzi z parafii

  • Odsłony: 460

Dekretem metropolity gdańskiego, z dniem 25 sierpnia 2021 r. wikariusz naszej parafii ks. Piotr Nadolski zostaje skierowany do parafii św. Judy Tadeusza w Gdańsku-Łostowicach (dekanat Gdańsk-Łostowice).

Żegnamy dziś ks. Piotra z wdzięcznością za jego radosną i zaangażowaną trzyletnią posługę w naszej parafii, a zwłaszcza za jego ofiarną posługę wobec młodzieży i dzieci oraz inicjatyw oazowych.

Ks. Piotrowi życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej, życzliwych ludzi w nowej parafii, zdrowia i radości z posługi w nowym miejscu.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
10:39
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
485
Artykułów:
1296
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2572150

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)