Menu
A+ A A-

Zapisy dzieci z klas III na katechezę komunijną

  • Odsłony: 248

Od dnia dzisiejszego do niedzieli 26 września 2021 r. prosimy, aby w zakrystii po Mszy Świętej rodzice zapisywali dzieci klas III szkół podstawowych na katechezę sakramentalną, przygotowującą do przyjęcia I Komunii Świętej.

Uroczystość odbędzie się w niedzielę 08 maja 2022 r.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
03:27
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
490
Artykułów:
1318
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2632520

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)