Menu
A+ A A-

Rocznica wyrobu św. Jana Pawła II - 16.10.2021

  • Odsłony: 47

W sobotę 16 października 2021 r. obchodzimy 43. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową (1978 r.).

O godz. 10:00, jak w każdą 3 sobotę miesiąca, zapraszamy na Mszę dla chorych cierpiących i tych którzy nimi się opiekują - która będzie sprawowana przy wystawionych relikwiach Papieża Polaka jako dziękczynna za Jego życie, kapłaństwo i posługiwanie Kościołowi naszego Pana.  Będzie to Msza zbiorowa - można więc jeszcze zamawiać intencje na tą Mszę. W czasie celebracji, jak zawsze, będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwa chorych Najświętszym Sakramentem.

Wieczorem ks. Piotr wraz z młodzieżą zapraszają o godz. 20:00 na wieczornicę poświęconą naszemu rodakowi.

Natomiast o godz. 21:00 połączymy się transmisją z Jasną Górą i wspólnie pomodlimy się na Apelu Jasnogórskim, jak prosił nas wielokrotnie św. Jan Paweł.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
05:46
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
486
Artykułów:
1303
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2600040

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)