Menu
A+ A A-

Msza Święta w 25-lecie ślubów zakonnych s. M. Gracjany Sułkowskiej - 08.01.2012 godz. 12:00

  • Odsłony: 3954

W niedzielę 08 stycznia 2012 r. zapraszamy wszystkich wiernych na uroczystą Sumę parafialną na godz. 12.00 podczas której s. M. Gracjana Sułkowska będzie Panu Bogu dziękowała za 25 lat służby Bogu i ludziom w Zgromadzeniu Sióstr Szensztackich.

Zachęcamy do modlitwy w intencji s. M. Gracjany w tych dniach i do wzięcia udziału w sprawowanej w jej intencji Mszy Świętej.


Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)