Menu
A+ A A-

Modlitwa w duchu Wspólnoty z Taize - 12.01.2012 godz. 19:00

  • Odsłony: 3724

Zapraszamy wszystkich sympatyków Wspólnoty Ekumenicznej z Taize do kaplicy na wspólne modlitwy w czwartek 12 stycznia 2012 r. na godz. 19.00.

Prosimy o zabranie ze sobą karimat.

Po modlitwie spotkanie w salce połączone z oglądaniem zdjęć z tegorocznego spotkania w Berlinie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)