Menu
A+ A A-

Godziny pracy biura parafialnego w okresie Triduum i Świąt

  • Odsłony: 3155

Kancelaria parafialna będzie nieczynna w Wielki Piątek, jak również w Poniedziałek Wielkanocny.

Prosimy zatem wszystkie sprawy biurowe załatwić w:

  • poniedziałek Wielkiego Tygodnia do godz. 17.00 – 18.00
  • środę Wielkiego Tygodnia w godz. 19.15 – 20.15.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)