Menu
A+ A A-

Dekalna pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską 19-20.05.2012

  • Odsłony: 3470

Za dwa tygodnie w sobotę 19 maja 2012, jak każdego roku, wyruszy z naszego dekanatu Piesza Pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską.

Msza Święta rozpoczynająca Pielgrzymkę o godz. 3.00 w kościele św. Wawrzyńca w Wielkim Kacku, po niej wyjście pielgrzymki. Do Wejherowa zamierzamy dotrzeć o godz. 11.00. Następnego dnia, w niedzielę 20 maja 2012 r. po Mszy Świętej odprawianej na kalwaryjskich górkach ok. godz. 13.00 wyruszymy w drogę powrotną.

Z naszej parafii na pielgrzymi szlak wyruszy ks. Krzysztof i ks. proboszcz.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce - ofiarowania Bogu trudu modlitewnego wędrowania w intencjach szczególnie bliskich naszym sercom.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
23:38
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
467
Artykułów:
1230
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2377545

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)