Menu
A+ A A-

Bierzmowanie młodzieży - 26.05.2012 godz. 16:00

  • Odsłony: 4508

W najbliższą sobotę 26 maja 2012 o godz. 16.00 młodzież klas III gimnazjum należąca do naszej parafii przyjmie z rąk arcybiskupa seniora Tadeusza Gocłowskiego sakrament bierzmowania.


Zachęcamy parafian do wspólnej modlitwy w intencji bierzmowanych.

Trwamy w przygotowaniu do Uroczystości Bierzmowania. Próby odbywają się według przedstawionego młodzieży grafiku.

Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich rodzin oraz świadków w piątek 25 maja 2012 r. od godz. 17.00.


W związku z uroczystością przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii, zaprasazmy Rodziców i najbliższych osób bierzmowanych na rekolekcje - Msza Święte z nauką. Te chwile refleksji mają duchowo przygotować nas wszystkich na tę ważną uroczystość. Zapraszamy w środę, czwartek i piątek (23-25 maja 2012 r.) o godz. 18.30. Nauki wygłosi ks. Krzysztof Zdrojewski.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)