Menu
A+ A A-

Piesza Pielgrzymka z Gdyni do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskiego Morza w Swarzewie - 08.09.2012

  • Odsłony: 2977

W sobotę 08 września 2012 r. , jak co roku, wyruszy Piesza Pielgrzymka z Gdyni do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskiego Morza w Swarzewie.

Tradycyjnie już pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 6.00 w kościele Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni-Obłużu. Planowane przybycie pielgrzymki do Swarzewa ok. godz. 16.30.

W zakrystii u s. Gracjany można nabywać bilety na autobus powrotny w cenie 12 zł.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)