Menu
A+ A A-

94. rocznica odzyskania niepodległości - 11.11.2012

  • Odsłony: 5282

W przyszłą niedzielę, 11 listopada 2012 r., przypada 94. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tym dniu jesteśmy winni naszej Ojczyźnie, jak i Jej bohaterom, szczególną pamięć w modlitwie o Jej pomyślność i Boże błogosławieństwo. Dlatego też tego dnia będzie odprawiona uroczysta Msza Święta o godz. 12.00 w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy Święte złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku ofiar tragedii smoleńskiej, znajdującym się na zewnętrznej ścianie naszego kościoła.

Przypominamy, że tego dnia na wszystkich naszych domach i mieszkaniach powinny być wywieszone biało-czerwone flagi.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
02:38
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
490
Artykułów:
1318
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2632486

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)