Menu
A+ A A-

Zapraszamy do oazy dzieci bożych Ruchu Światło-Życie

  • Odsłony: 2057

W imieniu wspólnoty młodzieżowej Ruchu Światło-Życie informujemy, że powstała w naszej parafii grupa Dzieci Bożych (skupiająca dzieci z klas  III oraz IV szkoły podstawowej).

Najbliższe spotkanie odbędzie się dnia 8 listopada 2012 r. (czwartek) o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w tym duszpasterstwie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)