Menu
A+ A A-

Celebracja IV Kroku ku Dojrzałości Chrześcijańskiej - 16.11.2012 godz. 19:30

  • Odsłony: 2081

W najbliższy piątek 16 listopada 2012 r. zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie kandydatów do bierzmowania, na uroczystą celebrację IV Kroku ku Dojrzałości Chrześcijańskiej, która odbędzie się w kaplicy o godz. 19.30.

Bezpośrednio po Celebracji spotkanie formacyjne wszystkich animatorów oazy w salce.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)