Menu
A+ A A-

Europejskie Spotkanie Młodych z Taize - Rzym 28.12.2012-02.01.2013

  • Odsłony: 2984

Od 28 grudnia 2012 do 2 stycznia 2013 odbędzie się Europejskie Spotkanie Młodych w stolicy Włoch. Brat Alois i bracia ze wspólnoty Taize zapraszają wszystkich do Rzymu. Ten nowy etap „pielgrzymki zaufania przez ziemię”, zapoczątkowanej przez Brata Rogera pod koniec lat 70-tych, zgromadzi kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi. Pielgrzymi z całej Europy i spoza niej zostaną ugoszczeni w Rzymie i okolicach przez rodziny - zarówno katolickie jak i innych Kościołów - oraz przez wspólnoty zakonne. Uczestnicy spotkania przybędą jako pielgrzymi do grobów Apostołów i do katakumb, aby modlić się w wielkich bazylikach rzymskich oraz spotkać się z papieżem Benedyktem XVI.

Zapraszamy na spotkanie formacyjne i przygotowujące do wyjazdu oraz dla chętnych na wspólną modlitwę ze śpiewem kanonów - zarówno młodzież licealną i studentów jak i tych, którzy szukają ciszy i skupienia.

Spotykamy się w każdą środę o godz. 20.00 w kaplicy.

Zapisy na wyjazd do Rzymu w każdą środę po modlitwach.Osoba kontaktowa - Kamila Szocik

  • tel. 794 621 669
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)