Menu
A+ A A-

Diecezjalne obchody święta patronalnego Akcji Katolickiej - 25.11.2012 godz. 10:00

  • Odsłony: 1899

W uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (34. niedziela zwykła okresu liturgicznego) tj. 25 listopada 2012 r. na godz. 10:00, w święto patronalne Akcji Katolickiej, zapraszamy wszystkich jej członków i sympatyków na spotkanie, które rozpocznie się Mszą Świętą w niedzielę sprawowaną w archikatedrze w Gdańsku-Oliwie.

Po uroczystej liturgii odbędzie się koncert i druga część spotkania w Auli Jana Pawła II obok katedry.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)