Menu
A+ A A-

Wizyta ks. prałata prof. Andrzeja Kowalczyka - 02.12.2012

  • Odsłony: 2611

W przyszłą niedzielę 02 grudnia 2012 r. (w I niedzielę adwentu) będziemy gościli w naszej wspólnocie parafialnej ks. prałata prof. Andrzeja Kowalczyka, pierwszego egzorcystę naszej diecezji, wykładowcę i specjalistę z zakresu biblistyki (Nowego Testamentu).

Ks. profesor na wszystkich Mszach Świętych będzie głosił homilie, którymi rozpocznie rekolekcje dla działającej przy naszej parafii grupy założonej przez niego wspólnoty Marana Tha.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
09:40
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
474
Artykułów:
1238
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2414290

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)