Menu
A+ A A-

Kolejna kradzież w naszym kościele

  • Odsłony: 2825

Z przykrością informujemy parafian, że w nocy z poniedziałku na wtorek (21-22.01.2013) dokonano drugiego już włamania do naszej świątyni.

W zasadzie niczego nie skradziono, choć straty są znaczne. Zostały wyłamane główne drzwi kościoła, oraz wahadłowe, a także w prezbiterium i do zakrystii. Zniszczono wszystkie skarbonki (w których mogło być najwyżej 30-50 zł).

Aby naprawić wyrządzone szkody, dzisiaj i za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszek po wszystkich Mszach Świętych.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
23:47
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
467
Artykułów:
1230
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2377551

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)