Menu
A+ A A-

Wznowienie katechez sakramentalnych

  • Odsłony: 2315

Od tego tygodnia wznawiamy po okresie kolędowym katechezy dla kandydatów do bierzmowania i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

Jednocześnie przypominamy wszystkim uczniom o konieczności posiadania Indeksu katechizacji. Uczniowie którzy jeszcze go nie mają lub zgubili, mogą go nabyć w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)