Menu
A+ A A-

3. rocznica katastrofy smoleńskiej - 10.04.2013

  • Odsłony: 5409

W środę 10 kwietnia 2013 r. przypada 3 rocznica katastrofy smoleńskiej.

Tego dnia Polacy w całym kraju gromadzą się by uczcić pamięć tych, którzy stracili życie lecąc na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Po Mszy Świętej wieczornej odprawianej o godz. 18:30 przejdziemy pod epitafium upamiętniające ofiary katastrofy, aby oddać hołd tragicznie zmarłym pasażerom Tupolewa. Złożymy wieńce i zapalimy znicze.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
03:47
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
490
Artykułów:
1318
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2632532

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)