Menu
A+ A A-

Dekanalna Piesza Pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską - 11-12.05.2013

  • Odsłony: 2902

W najbliższą sobotę 11 maja 2012 r., jak każdego roku, wyruszy z naszego dekanatu Piesza Pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską, związaną z wieloletnią tradycją wędrowania do "duchowego serca Kaszub" - Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Wejherowie - w związku z odpustem Wniebowstąpienia Pańskiego oraz Trójcy Świętej.


Msza Święta rozpoczynająca Pielgrzymkę odprawiona zostanie w sobotę 11 maja 2012 r. godz. 3.30 w kościele św. Wawrzyńca w Wielkim Kacku, po niej wyjście pielgrzymki. Do Wejherowa zamierzamy dotrzeć o godz. 11.00. Następnego dnia, w niedzielę 12 maja 2013 r. po Mszy Świętej odprawianej na kalwaryjskich górkach, ok. godz. 13.00 wyruszymy w drogę powrotną.

Z naszej parafii na pielgrzymi szlak wyruszy ks. proboszcz.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce - ofiarowania Bogu trudu modlitewnego wędrowania w intencjach szczególnie bliskich naszym sercom.


Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)