Menu
A+ A A-

Dzień Dziecka w Sopocie - 01.06.2013

 • Odsłony: 1882

Zbliża się Dzień Dziecka – doroczne święto dzieci!

Z Tej okazji Caritas Archidiecezji Gdańskiej, Sopocki Klub Tenisowy oraz Fundacja Pomorska poprzez księży proboszczów pragną zaprosić wszystkie dzieci na niezapomniany dzień pełen atrakcji, który będzie miał miejsce na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego, ul. Ceynowy 5 (wejście na korty od ul. Goyki) w dniu 01 czerwca 2013 r. w godzinach 12:00-15:00.

W programie:

 • spotkanie z Mistrzem Świata w windsurfingu Piotrem Myszką
 • możliwość gry w tenisa
 • dmuchany zamek i zjeżdżalnia
 • jazda na quadach
 • możliwość poznania zawodników GKS Wybrzeże: Artura Mroczka, Roberta Miśkowiaka oraz  Krystiana Pieszczka i Marcelego Szymko
 • przejażdżka konna
 • nauka  tańca
 • pokazy break dance
 • upominki
 • poczęstunek

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)