Menu
A+ A A-

Atak hakerski na stronę parafialną

  • Odsłony: 3617

Wszystkich zaniepokojonych tym, co wyświetlało się pod adresem strony parafialnej w okresie od 26 do 29 maja br. informuję, iż powyższy fakt wynikał z ataku hakerskiego, który skutecznie unieruchomił naszą witrynę na niespełna 2 dni.

Strona w dniu 29 maja br. w godzinach popołudniowych została w całości przywrócona i powinna działać prawidłowo.

Administrator

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)