Menu
A+ A A-

Modlitwa Apelu Jasnogórskiego w łączności z Pieszą Pielgrzymką

  • Odsłony: 2045

W dniu 26 lipca 2013 r. wyruszyła i do dnia 12 sierpnia 2013 r. na pielgrzymkowym szlaku wędrują - na czele z ks. proboszczem - uczestnicy XVIII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

W związku z tym - wdzięczni za ich modlitewną pamięć i intencje, które w naszym imieniu niosą przed tron Pani Jasnogórskiej - zapraszamy codziennie na godz. 21:00 na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, który odśpiewamy w łączności z uczestnikami pielgrzymki.

Informacje na temat pielgrzymki można codziennie znaleźć na stronie internetowej.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)