Menu
A+ A A-

Kolęda dodatkowa - 01.02.2014

  • Odsłony: 2460

Czwartek 30 stycznia 2014 r. jest ostatnim dniem kolędowania w naszej parafii.

Kolędę dodatkową odbędziemy w sobotę 01 lutego 2014 r.

Jeśli ktoś z jakichkolwiek powodów nie mógł przyjąć kolędy w oznaczonym terminie, może to uczynić teraz po wcześniejszym zgłoszeniu chęci przyjęcia kapłana z wizytą duszpasterską.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)