Menu
A+ A A-

Kanonizacja bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII - 27.04.2014

  • Odsłony: 1948

W sobotę 26 kwietnia 2014 r. wieczorem - dzień poprzedzający kanonizację dwóch papieży - o godz. 20.30 w łączności z pielgrzymami w Rzymie zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwo oczekiwania które zakończymy Apelem Jasnogórskim.

W samą zaś niedzielę kanonizacyjną, w podziękowaniu Bogu w Trójcy Jedynemu za wyniesienie na ołtarze naszego Rodaka Jana Pawła II, zapraszamy na godz. 20.30 na nabożeństwo dziękczynne i uroczysty Apel Jasnogórski.

Jest to również Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na uroczyste Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego wraz z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)