Menu
A+ A A-

Dekanalna pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską na odpust Wniebowstąpienia Pańskiego- 31.05-01.06.2014

  • Odsłony: 2297

W sobotę 31 maja 2014 r., jak każdego roku, wyruszy z naszego dekanatu Piesza Pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską.

Msza Święta rozpoczynająca Pielgrzymkę o godz. 3.30 w kościele św. Wawrzyńca w Gdyni-Wielkim Kacku, po niej wyjście pielgrzymki. Do Wejherowa zamierzamy dotrzeć o godz. 11.00. Następnego dnia, w niedzielę 01 czerwca 2014 r. po Mszy Świętej odprawianej na kalwaryjskich górkach ok. godz. 13.00 wyruszymy w drogę powrotną.

Z naszej parafii na pielgrzymi szlak wyruszy ks. proboszcz.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce - ofiarowania Bogu trudu modlitewnego wędrowania w intencjach szczególnie bliskich naszym sercom.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)