Menu
A+ A A-

Artykuł w Gościu Niedzielnym nt. wykładu ks. Jarosława E. Piotrowskiego

  • Odsłony: 5341

"Zrównanie praw kobiety i mężczyzny głoszone przez gender to tylko zasłona dymna. Nie chodzi o sprawy socjalne, ekonomiczne, społeczne. Tu chodzi o kwestie kulturowe, o zmianę tradycyjnej rodzin" - to tylko jedna z myśli, jaka padła podczas czerwcowego wykładu ks. Jarosława E. Piotrowskiego pt. "Gender - błogosławieństwo czy przekleństwo?"

Zachęcamy do przeczytania artykułu poświęconego wykładowi, jaki został opublikowany w gdańskiej edycji Gościa Niedzielnego.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
06:39
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
486
Artykułów:
1303
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2600076

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)