Menu
A+ A A-

Modlitwa w łączności z uczestnikami Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 26.07-12.08.2014

  • Odsłony: 2819

Przez cały czas trwania Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, tj. od 26 lipca do 12 sierpnia, codziennie w kościele:

o godz. 20.45 rozpocznie się czuwanie modlitewne Złotej Grupy - będzie się ono odbywało w duchowej łączności z pielgrzymami i Jasną Górą i zakończy się

o godz. 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Serdecznie zapraszamy na to codzienne spotkanie wiernych również z innych parafii.
Powitanie pielgrzymów w parafii nastąpi w dniu 13 sierpnia 2014 r. - w Dzień Fatimski - uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 18.30 z udziałem pielgrzymów jasnogórskich oraz członków „Złotej grupy”, którzy codziennie wpierali swoją modlitwą idących do Częstochowy. Po Eucharystii procesja dookoła kościoła połączona z odmówieniem różańca. Prosimy zabrać ze sobą świece.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)