Menu
A+ A A-

Piesza Pielgrzymka z Gdyni do Swarzewa - 06.09.2014

  • Odsłony: 2028

W sobotę 06 września 2014 r. po raz kolejny wyruszy Piesza Pielgrzymka z Gdyni do sanktuarium Królowej Polskiego Morza w Swarzewie - z okazji odpustu ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (tytuł swarzewskiego kościoła).

Jak każdego roku, Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 6.00 w kościele pw. Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni-Obłużu.

Planowane przybycie do Swarzewa ok. godz. 16:30.

W zakrystii można nabyć bilety na autobus powrotny. Koszt biletu 12 zł.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)